Jauniešu koris "Kamēr…" 2020. gadā svin 30 gadu jubileju. Svinību ietvaros norisināsies vairāki muzikāli notikumi, kuros koris klausītājiem atklās savas darbības dažādās šķautnes.

Norišu ciklu 12. septembrī plkst. 19.00 Rīgas Domā aizsāks vokāli simfoniskās mūzikas koncerts "Lux aeterna". Tajā skanēs komponista Pētera Butāna darbs korim, sitaminstrumentiem un klavierēm “Lux aeterna”, kā arī korim un orķestrim radītie Riharda Dubras “Silence, Love and Light” un Jēkaba Jančevska jaundarbs “Kā dziesmu teicot” ar Knuta Skujenieka vārdiem, kas ir veltījums korim jubilejā un šai vakarā piedzīvos savu pasaules pirmatskaņojumu.

Koncertā muzicēs jauniešu koris "Kamēr..." un valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga kora galvenā diriģenta Aivja Gretera vadībā.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs. Iegādājoties biļetes, jāveic biļešu personalizēšana un koncertā jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības.

Kora jubilejas koncertus organizē kora atbalsta biedrība "Kamēr mūzika" un SIA "ADD projekts", norises atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Valsts kultūrkapitāla fonds, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācija "Ave Sol", Cēsu Mākslas Festivāls, kā arī "Latvijas Valsts meži", "Whirlpool Latvia", "PTA", "Antalis" un "Musica Baltica".